Kontakty

LANGHAMER s.r.o.

IČO: 25964844
DIČ: CZ25964844

Ing. Vladimír Langhamer
tel: 603 822 331
E-mail: langhamer@langhamer.cz

Ing. Hana Langhamerová:
mobil: 604 286 113
E-mail: langhamerova@langhamer.cz

Argumenty

SPOLEHLIVOST

Naše mnohaleté zkušenosti s prodejem náhradních dílů jsou pro kupujícího jistotou, že zde dostane právě to, co potřebuje.

ZKUŠENOST

Prodej celého našeho sortimentu je zajišťován zkušenými prodavači, kteří se dobře orientují i v problematice opravárenství.

GARANCE

Našimi hlavními dodavateli jsou nejvýznamnější velkoobchodní firmy s náhradními díly v České republice, se kterými máme nadstandartní obchodní vztahy, prověřené mnohaletou spoluprácí. Na druhé straně našich služeb využívá většina stavebních, dopravních a zemědělských firem z Litomyšle a širokého okolí, a to opakovaně a dlouhodobě.

BEZPROSTŘEDNOST

Nabízený sortiment je možné si osobně prohlédnout a získat o něm všechny dostupné informace přímo v naší prodejně.

DOSTUPNOST

Naše prodejna je snadno dostupná z hlavní silnice č. E 35, směr Litomyšl – Svitavy. Příjezd je pohodlný i pro rozměrná vozidla vč. kamionů a parkování u prodejny je bezproblémové s dostatkem místa.

VÝHODNOST

Naší hlavní výhodou je individuální přístup ke každému zákazníkovi, naším zájmem je vyhovět všem nakupujícím, ať už jsou vlastníky jediného vozidla nebo jde o firmy s početným a různorodým dopravním a strojním parkem. Zákazníci oceňují i možnost výměny v případě chybného výběru a nákupu nesprávného dílu.